Orkest

 

Huidige bezetting

 

Matthijs Klusener Stehgeiger
Kas de Valk Viool
Michiel Nanninga Viool
Roos van Gelderen Cello
Pieter Stol Contrabas
Dirk van Dam Klarinet
Willemijn Peters Piano
   

Voor een optreden kan de bezetting variëren van minimaal vier tot maximaal acht personen. Dit is afhankelijk van de wensen van de opdrachtgever, alsmede de beschikbaarheid van de orkestleden.

 

 

Oud- leden van 'Qui Vive'

 

Beryl van Gelderen Viool   2011 2016
Lisanne van Dijk Piano   2010 2015
Arthur van Asbeck Cello Manager 2006 2015
Leonie   Pereboom Viool Stehgeiger 2013 2014
Stefan   Heijboer Viool Stehgeiger 2008 2013 
Imre   Gelens Viool   2007 2012 
Jeroen van Aubel Piano   2004 2012
Matthijs   Ruoff Bas Cello 2004 2011
Hugo   Verwayen Viool   2007 2010
Roos van Genuchten Klarinet   2005 2010
Fiebke op de Macks Viool Manager 2005 2008
Femke   Limburg Viool Stehgeieger 2004 2008
Céline   Rottier Piano Manager 2004 2005
Elmer   Rietveld Piano   2003 2005
Maartje   Folbert Viool   2003 2005
Sebastiaan   Waelkens Bas   2000 2005
Arnout de Pee Cello Manager 1999 2005
Lizan   Hegeman Fluit   2001 2004
Hanneke   Loefs-Mos Viool Stehgeiger  1999 2004
Eline   Stoop Viool Stehgeiger 1998 2004
Marc   Numann Piano   1995 2004
Sabine   Jansen Fluit Manager 1997 2002
Koen   Vermeer Viool Stehgeiger 1995 2001
Claire de Nerée tot Babberich Cello   1998 1999
Lies-Anne   Schreuder Viool   1998 1999
Jehan   Coyajee Klarinet   1996 1999
Jochem van der Graaff Bas   1996 1999
Evelien   Lange - van der Esch Viool Stehgeiger 1996 1998
Michiel van Rooij Cello   1996 1998
Pauke   Corstens Fluit   1995 1998
Pascal van Putten Piano   1995 1998
Derk Jan   Kwik Viool Stehgeiger 1994 1997
Stephanie   Holterman Viool Manager 1993 1995
Arjen   Hoekstra Fluit   1991 1995
Ayumu   Imai "Piano"   1991 1995
Piet-Jan   Brouwer Klarinet Manager 1990 1995
Bastiaan   Vinkenburg Cello   1989 1995
Femke   Vossepoel Piano Manager 1991 1994
Albert   Hulshoff Viool Stehgeiger 1989 1994
Menno   Maingay Viool   1989 1993
Arend van Randen Klarinet   1989 1993
Yolande   Hasselo Fluit   1989  
Willem   Gorter Cello   1988 1992 
Rogier   Kamerbeek     1988  
Marie le Mahieu Piano   1987 1991
Floris   Ingen Housz Contrabas   1983 1990
Benjamin   Spruit Cello   1982 1989
Jeroen   Gunning Viool  Stehgeiger 1987 1988
Gerrit Jan   Hallink Viool  Logo 1981 1988
Pascal   Nientker Niool   1981 1988
Jur van Oerle Klarinet   1981 1987
Louis   Portielje Slagwerk   1985 1986
Rolf   Beinema Viool Stehgeiger 1984 1985
Nienke   Bruinsma Fluit   1982 1985
Hans de Herman-Groot Viool Stehgeiger 1981 1985
Gijs van der Nooy Kolff Cello Manager 1981 1985
Arne   Theil Piano Oprichter 1981 1985
Peter   Mechelse Slagwerk   1981 1985
Gitta   Metselaar-Zaalberg Trompet   1983 1984
Floor de Block van Kuffeler Cello   1981 1983
Kitty van der Paardt Fagot   1981 1983